Добавка по чл. 21 от НСОРЗ към сумата на полагаемия отпуск

Служителка отсъства две години в отпуск по майчинство, през това време два пъти се прави увеличение на заплатите. Необходимо ли е служителката да се завръща на работа за 1 или 10 дни, за да получава вече завишеното възнаграждение или може да заяви платен отпуск веднага след приключване на втората година майчинство и да получава актуализирано заплащане?

Мога ли да използвам чл. 21 от НСОРЗ, при който се заплаща добавка към възнаграждението, без да е нужно лицето да се завръща на работа преди да излезе в платен отпуск ?

 

Влез и прочети!

Чакаме те в Znamkak.com !

Абонирай се или ако вече си го направил, влез в своя профил от бутон Вход 

За да знаеш повече! И да ти е лесно!


Настоящото изложение има информативен и опознавателен характер. Изразява личното професионално мнение на авторите на сайта и не представлява конкретен съвет или консултация